गायिका सिन्धु मल्लले गित गाएरै बनाइन यत्ति ठुलो घर, घर भित्र देखियो यति सुन्दर फलफुल खेती (भिडियो)

By | June 11, 2019

काठमाडौं – नेपाली साँगितिक क्षेत्रकी निकै चर्चित कलाकार हुन् गायिका सिन्धु मल्ल । धेरै नै तिज गीत र लोकगीत गाएर निकै चर्चा कमाएकी गायिका सिन्धु मल्लले भर्खरै ‘पिरतीको जाल बोलको नयाँ गीत बजारमा ल्याएकी छिन्। संगीतकार सुदाम थापासँग जोडी बाँधेकी मल्ल अहिले पनि सांगितिक क्षेत्रमा सक्रिय नै छन् ।

यसैक्रममा गायिका सिन्धु मल्लको घरमा हामि पुगेका छौ । हाल परिवारसँग सुखद जीवन बिताइरहेकी मल्लको घरमा पुग्दा हामिले उनको बिशाल घर देख्यौ । हामि उनको घरमा अन्तरबार्ता लिन जादा संगीतकार पति र उनी मात्र रहिछन् । गायिका सिन्धु मल्लका पति संगीतकार थापाले आफुहरुले अहिले सम्म पाएका मेडल र सम्मान देखाए ।

साच्चै नै उनको घरमा आनन्दको बाताबरण रहेछ । गायिका सिन्धु मल्लले परिवारसँग सुखद जीवन बिताइरहदा निकै खुशि लागेको बताइन् । उनले कहाँ हो कहाँ लगाएत धेरै गीतहरु पनि सुनाइन् । गायिका सिन्धु मल्लले आफु सानै उमेरमा सारँगीको ताल र फुलमायाको जोबन बोलको गीतबाट हिट भएको बताइन् । संगीतकार थापाले गायिका सिन्धु मल्ल सँग २०५९ सालमा भेट भएको बताउदै ससुरालीमा गीतको चर्चा चल्दा आफुहरु नजिक भएको बताए । उनले गायिका सिन्धु मल्ल पहिलो भेटमा नै मन परेको बताए । गायिका सिन्धु मल्ल र उनका पति सुदाम थापासँगको यो रमाइलो कुराकानीको पुरा भिडियो हेर्नुहोस्

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *